ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОПЕРЕДНЬОГО ВІДБОРУ

04.10.2019, 14:35:00

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОПЕРЕДНЬОГО ВІДБОРУ

Україна

Євробонди Нафтогазу

Це Запрошення до Попереднього відбору слідує за Загальним оголошенням про закупівлі для цього проекту, що було опубліковане на сайті ЄБРР в розділі Оголошення про проектні закупівлі (http://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/notices.html) 06 вересня 2019 року.

НАК “Нафтогаз України”, далі – “Клієнт”, планує використати кошти позики Європейського Банку Реконструкції Розвитку, далі – “Банк” на закупівлю природного газу.

Клієнт планує провести попередній відбір підприємств та партнерств для участі у процедурах закупівель природного газу, які будуть проведені в період з 21 Жовтня 2019 року до 31 Грудня 2020 року.

Попередній відбір та процедури закупівлі, що будуть фінансуватися коштами позики Банку відкриті для підприємств та партнерства з будь-яких країн.

Документи попереднього відбору будуть надаватися безкоштовно в електронній формі в форматі MS Word.

Документи попереднього відбору повинні бути підготовлені та надіслані на адресу електронної пошти, вказану нижче, до 18 Жовтня 2019 року.

З метою максимізації кількості допущених до процедур закупівлі учасників за цією позикою, не зважаючи на вище встановлену попередню дату подання документів попереднього відбору, процедура попереднього відбору залишатиметься відкритою для нових учасників протягом терміну дії позики. Зацікавлені підприємства та партнерства можуть надавати заяву на участь у попередньому відборі після попередньої дати подання документів попереднього відбору. Заявки на участь у попередньому відборі надані після попередньої дати подання документів будуть оброблятися згідно з процедурою зазначеною у Статті 15 Документу попереднього відбору.

Підприємства, що бажають отримати документи попереднього відбору повинні надіслати електронний лист-запит Клієнту використовуючи таку контактну інформацію:

Борис Главацький
НАК «Нафтогаз України»
вул. Б. Хмельницького 6,
м. Київ, 01601, Україна
Тел.: +380 (44) 586-34-19


GSA_tender@naftogaz.com
www.naftogaz.com
File Attachment Icon
im.jpg