Оператор польської ГТС Gaz System повідомив Нафтогаз про вимушене переривання поставок на два дні

10.09.2014, 18:45:00

Сьогодні НАК «Нафтогаз України» отримала повідомлення від Gaz System SA, оператора польської газотранспортної системи, про вимушене тимчасове припинення поставок газу в Україну через пункт Германовичи. За інформацією оператора, переривання сталося внаслідок зниження обсягу поставок газу до Польщі зі східного напрямку. Gaz System повідомив клієнтів про те, що поставки будуть обмежені до 0 з 15:00 10 вересня за київським часом до кінця комерційної доби 11 вересня (тобто до 9 ранку 12 вересня за київським часом).

Нафтогаз обговорює ситуацію, що склалася, з польським оператором і компаніями-постачальниками газу, щоб прояснити характер проблеми. Компанії проводять консультації щодо графіку відновлення поставок і порядку оперативного реагування на подібні ризики в майбутньому.

Сьогодні польська нафтогазова компанія PGNiG заявила, що з початку поточного тижня Газпром не задовольняє її заявки на поставку газу в повному обсязі. Зокрема, заявка за понеділок не виконана на 20%, за вівторок - на 24%.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

File Attachment Icon
im.jpg