Продаж/Закупівля газу


ПРОДАЖ ГАЗУ
ПРОДАЖ ГАЗУ (посилання)

Інформаційне повідомлення

У зв’язку зі зміною схеми продажу газу в Групі Нафтогаз постачання природного газу споживачам і продаж природного газу комерційним підприємствам здійснюється через дочірні підприємства- ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» та ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

Постачання природного газу кінцевим споживачам всіх категорій:
- Промисловим підприємствам
- Бюджетним установам
- Суб’єктам малого і середнього бізнесу
- Побутовим споживачам (населенню)


Біржова торгівля природним газом (з передачею газу на ВТТ, у підземних сховищах газу), трейдингові операції, продаж промисловим підприємствам
* * *

Повідомлення


НАГОЛОШУЄМО, що Оператор ГТС надає можливість всім споживачам природного газу в Україні в онлайн режимі перевірити наявність постачальника в Інформаційній платформі.

Статус Вашого підприємства як споживача НАК «Нафтогаз України» необхідно перевіряти на сайті Оператора ГТС за посиланням:
http://utg.ua/utg/customers/check-gas-supplier-availability.html
* * *

Повідомлення для постачальників, які уклали з Компанією договори купівлі-продажу природного газу

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (далі – Продавець) інформує всіх постачальників природного газу, з якими укладені договори купівлі-продажу природного газу (далі – Покупці), про таке.

Відповідно до п. 11.2 діючих Договорів купівлі-продажу природного газу (далі – Договори) Продавець повідомляє Покупців, що з «01» березня 2019 року застосовуються наступні пункти Договорів:

абзаци перший та другий пункту 3.2, абзац другий пункту 3.3.
* * *

Повідомлення для контрагентів, які уклали з Компанією договори постачання природного газу

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (далі – Постачальник) інформує всіх виробників теплової енергії, з якими укладені договори постачання природного газу (далі – Споживачі), про таке.

Відповідно до п. 11.2 діючих Договорів постачання природного газу (далі – Договори) Постачальник повідомляє Споживачів, що з «01» березня 2019 року застосовуються наступні пункти відповідних Договорів:

пункти 2.3, 3.2.2, 3.4.2, 3.8.2, абз.2) підп. 3.9.2 п.3.9, 3.13, 5.7, абзац п’ятий підп.5) п.6.2, підп.8) п.6.2, підп.4) п.6.3, абзац третій підп.2 п.6.4 Договору(ів).

Відповідно, пункти 3.2.1, 3.4.1, 3.8.1, абз.1) підп. 3.9.2 п.3.9, абзац четвертий підп.5) п.6.2, абзац другий підп.2 п.6.4 Договору(ів) з «01» березня 2019 року не застосовуються.
* * *
Інформаційне повідомлення

У зв’язку зі зміною схеми продажу газу, з 1 жовтня 2018 року постачання і продаж газу промисловим та комерційним підприємствам реалізовуватиметься через дочірню компанію «Нафтогаз трейдинг»
(докладніше)


ЗАКУПІВЛЯ ГАЗУ (посилання)

Інформаційне повідомлення

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (далі – Компанія) інформує, що має намір у липні та серпні 2018 року здійснювати закупівлю природного газу власного видобутку у газодобувних підприємств на внутрішньому ринку природного газу України.

Разом із проектом договору купівлі-продажу природного газу (форма примірного договору купівлі-продажу природного газу: на липень – за цим посиланням, на серпень – за цим посиланням) продавець (контрагент) має надати до Компанії такі копії (завірені в установленому порядку) та/або оригінали таких документів:
(докладніше)