Соціальне партнерство

Якісна освіта є важливою складовою в житті кожної людини. Від рівня освіченості населення залежить ефективність функціонування економіки, її розвиток та конкурентоздатність. Саме тому Група Нафтогаз підтримує освітні проекти, аби забезпечити сталий розвиток майбутніх поколінь, розширити індивідуальні можливості для працевлаштування, зробити внесок у потенційне зростання добробуту наших співгромадян. У межах проекту «Школа майбутнього» ми оснащуємо сільські школи сучасною технікою для навчання, а також покращуємо господарську інфраструктуру.


У січні 2021 року Група Нафтогаз запустила національний конкурс грантів: "Енергія Розвитку". Конкурс спрямований на підтримку соціальних ініціатив громад для досягнення сталого розвитку регіонів діяльності компанії. За результатами конкурсу 50 проектів-переможців отримали по 100 тис. грн кожен для реалізації. Ключовим елементом конкурсу став обов’язковий процес попереднього навчання для всіх учасників, присвячене основними елементам розробки та реалізації соціальних проектів, зокрема робота з ризиками, складання бюджету та планування, операційний менеджмент, фандрайзинг та особливості залучення додаткового фінансування для реалізації проектів тощо.

НАК "Нафтогаз України" спільно з Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна, Міжнародною волонтерською спільнотою InformNapalm, а також командою розробників додатку для українських військових «Джура» і Центром дослідження безпекового середовища «Прометей» розробляють спільний освітній проект з інформаційної та кібербезпеки для майбутніх офіцерів Збройних Сил України. В межах навчального проекту військові ліцеїсти отримають інформацію про захист персональних даних, безпечний зв’язок та безпеку користування соціальними мережами, здобудуть навички з виявлення ворожої кіберактивності, OSINT-розслідувань, ідентифікації та протидії інформаційним спецопераціям.

 

З жовтня 2021 року у співпраці з Малою академією наук ми долучились до створення інсталяції в Музеї науки на ВДНГ. Мова йде про стенд «Шлях газу». З його допомогою юні відвідувачі закладу можуть провести розробку власного родовища та дізнатися, який непростий «вояж» здійснює газ до того, як потрапити в домівки людей.