Захист довкілля та клімат

Захист довкілля та клімат

Скорочення викидів

Боротьба зі зміною клімату та зменшення викидів парникових газів є глобальним викликом, вирішення якого потребує спільних зусиль. Нафтогаз усвідомлює свою роль у питанні боротьби зі зміною клімату, що полягає у постачанні газу як менш вуглецеємного палива, яке допомагатиме в енергетичному переході. Компанія підтримує мету України з досягнення кліматичної нейтральності не пізніше 2060 року.

У 2021 році Нафтогаз встановив ціль зі зниження до нетто-нуля викидів парникових газів від операційної діяльності до 2040 року. Наразі розробляється комплексний план з декарбонізації, який враховуватиме переваги та накопичений досвід найкращих міжнародних практик та стандартів.

Детальніше

Екологізація виробництва

Збереження довкілля – беззаперечний пріоритет для НАК "Нафтогаз України" та її дочірніх підприємств. Компанія зосереджена на зменшенні негативного впливу на довкілля та екологічних ризиків у процесі власної виробничої діяльності. Єдина екологічна політика Компанії спрямована на забезпечення ефективного екологічного менеджменту підприємств, впровадження провідних екологічних стандартів та застосування найкращих практик. 

Детальніше

 

Еко-проекти

Як соціально відповідальна компанія ми активно долучаємось до екологічних ініціатив, а також започатковуємо власні проекти на підтримку захисту довкілля.

Детальніше

Екологічний менеджмент

В Компанії впроваджено систему екологічного менеджменту відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 14001.

У 2021 році Компанія успішно пройшла незалежне зовнішнє оцінювання (ресертифікаційний аудит) та отримала від авторитетного міжнародного органу з сертифікації TÜV Austria сертифікат щодо відповідності системи менеджменту вимогам міжнародного стандарту ISO 14001:2015

Детальніше