2 січня об 11.00 в “Укртелекомі” відбудеться селекторна нарада

2 січня об 11.00 в “Укртелекомі” відбудеться селекторна нарада на тему “Першочергові заходи щодо стабільного забезпечення природним газом споживачів України”. Як повідомив міністр палива та енергетики України Іван Плачков, у нараді під головуванням віце-прем’єр-міністра України Станіслава Сташевського візьмуть участь керівники паливно-енергетичного комплексу України, голови обласних державних адміністрацій, керівники провідних підприємств паливно-енергетичного комплексу, відповідних установ та організацій.

У виступі міністра палива та енергетики І. Плачкова буде проведено аналіз поточної ситуації з енергозабезпеченням споживачів України, зокрема, з газопостачанням. У ході наради буде визначений перелік термінових заходів щодо гарантування стабільності постачання природного газу та інших енергоресурсів.

Як зазначив міністр палива та енергетики І. Плачков, наразі поточний газовий баланс України забезпечується природним газом власного видобутку, газом з підземних газових сховищ та туркменським газом в обсягах, передбачених контрактом на 2006 рік. Газу ВАТ “Газпром” Україна не отримує.

Більше того, транспортування російського газу до Європи зараз здійснюється за рахунок власних ресурсів технологічного газу НАК “Нафтогаз України”.

Прес-центр НАК “Нафтогаз України”

Інші новини