26 лютого Газпром недовиконав заявку Нафтогазу на 20%

НАК «Нафтогаз України» закликає ВАТ «Газпром» суворо дотримуватися заявок на поставки передплаченого газу, які Нафтогаз виставляє відповідно до ...

НАК «Нафтогаз України» закликає ВАТ «Газпром» суворо дотримуватися заявок на поставки передплаченого газу, які Нафтогаз виставляє відповідно до контрактної процедури і Брюссельських домовленостей. «Нафтогаз очікує отримання заявленого обсягу оплаченого газу, не більше, ні менше, через узгоджені пункти прийому газу. Непередбачуваність поставок з боку Газпрому ускладнює нашу роботу з цим постачальником», - повідомляє глава прес-служби Нафтогазу Альона Осмоловська.

Нафтогаз вкотре звертає увагу на те, що з 22 лютого 2015 р. заявки Компанії не виконуються належним чином. Відповідно до п. 3.3 Додатку №33 від 30 жовтня 2014 р. до контракту від 19 січня 2009 р. Нафтогаз подає заявку на добовий обсяг поставки передплаченого газу, а Газпром зобов'язаний виконати таку заявку в повному обсязі. Згідно цього ж пункту Нафтогаз самостійно визначає графік і обсяг внесення передплати.

Нафтогаз також підкреслює, що транспортування обсягів газу для європейських споживачів не залежить від стану поставок газу з боку Газпрому для України. Незважаючи на те, що Газпром вже п'ятий день недопостачає газ Нафтогазу, поставка транзитних обсягів для ЄС здійснюється українською стороною в повному обсязі.


Статистика виконання заявок Нафтогазу за контрактом з Газпромом

*Всі замовлені обсяги передплачені на 100%


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини