Андрій Коболєв: «Нафтогазовій галузі потрібні європейські технології управління»

Реформування Нафтогазу зробить газовий бізнес в Україні прозорим та зніме з держбюджету вантаж фінансування дефіциту Компанії.

Реформування Нафтогазу зробить газовий бізнес в Україні прозорим та зніме з держбюджету вантаж фінансування дефіциту Компанії. Про це Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

За словами керівника Нафтогазу, головна мета реформи — переведення газового бізнесу України на сучасні європейські стандарти. «Розділення видобутку газу, його транспортування і зберігання дозволить створити конкурентні умови, підвищити прозорість цього бізнесу та його інвестиційну привабливість. Крім того, суттєво збільшаться можливості для диверсифікації поставок газу в Україну і питання забезпечення транзиту до Європи буде переведене з політичної до економічної площини», — підкреслив Андрій Коболєв.

Також, на думку Голови правління Компанії, співробітництво з провідними європейськими операторами гарантує надійність поставок газу територією України і зробить менш привабливими для європейців альтернативні транзитні проекти.

Наразі необхідною передумовою реформування НАК «Нафтогаз України» є прийняття парламентом відповідних змін до законодавства.Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини