Андрій Коболєв обговорив з представниками НАТО питання енергетичної безпеки України та ЄС

До питань енергетичної безпеки прикута підвищена увага держав Альянсу і тому символічним є той факт, що першою офіційною зустріччю у новій штаб-квартирі стала зустріч з українськими посадовцями, присвячена питанням ...

Сьогодні у новому приміщенні штаб-квартири НАТО відбулося засідання Комісії Україна – НАТО на рівні заступників постійних представників за участі голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.

До питань енергетичної безпеки прикута підвищена увага держав Альянсу і тому символічним є той факт, що першою офіційною зустріччю у новій штаб-квартирі стала зустріч з українськими посадовцями, присвячена питанням забезпечення енергетичної безпеки на євроатлантичному просторі.

Доповідь Андрія Коболєва щодо останніх рішень Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма та питання реалізації проекту «Північний потік – 2» викликали жваву дискусію під час засідання. Держави Альянсу були одностайні у тому, що енергетична безпека України є складовою енергетичної безпеки всього регіону.
Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини