Андрій Коболєв взяв участь у прямому ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV

Ефір програми відбувся у понеділок, 16 травня. Крім керівника Нафтогазу, гостями студії були народний депутат, заступник голови фракції «Опозиційний блок» Олександр Вілкул, народний депутат, заступник голови фракції ВО «Батьківщина» Сергій Соболєв, ...

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв взяв участь у прямому ефірі програми «Свобода слова» телеканалу ICTV.

Ефір програми відбувся у понеділок, 16 травня. Крім керівника Нафтогазу, гостями студії були народний депутат, заступник голови фракції «Опозиційний блок» Олександр Вілкул, народний депутат, заступник голови фракції ВО «Батьківщина» Сергій Соболєв, народні депутати та експерти.

Андрій Коболєв розповів про реформи на українському газовому ринку, про нові ціни та тарифи на природний газ для українських споживачів, про перспективи видобутку природного газу в Україні, про імпортні поставки газу, про необхідність запровадження заходів з енергоефективності, про діяльність компанії «Нафтогаз України» та дочірніх підприємств.

Пропонуємо вашій увазі відеозаписи сюжету програми за участю Андрія Коболєва.

Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини