Андрій Коболєв зустрівся з представниками Уряду США

Вчора у Нафтогазі відбулася робоча зустріч голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва і голови правління ПАТ «Укргазвидобування» Олега Прохоренка із особливим Посланником та Координартором з енергетичних питань Державного Департаменту США Амосом Хокстайном, ...

Вчора у Нафтогазі відбулася робоча зустріч голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва і голови правління ПАТ «Укргазвидобування» Олега Прохоренка із особливим Посланником та Координартором з енергетичних питань Державного Департаменту США Амосом Хокстайном, заступником директора Бюро з питань енергетики Державного Департаменту США Ніколь Гібсон, Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович, та дипломатом економічного відділу посольства США в Україні Анею Брансон.

Сторони обговорили широке коло питань енергетичного співробітництва, зокрема кроки для досягнення газової незалежності України.

Андрій Коболєв висловив вдячність Уряду США за допомогу у питаннях відкриття реверсного постачання газу в Україну у 2014 році та підтримку в організації фінансування закупівель газу, завдяки чому Нафтогаз продовжує забезпечувати безперебійне постачання газу українським споживачам. Крім того, Андрій Коболєв подякував американській стороні за активну участь у реформуванні Укргазвидобування, зокрема, у розробці стратегії збільшення видобутку до 2020 року. Голова Нафтогазу також відзначив важливу роль американських партнерів у реалізації плану реформування корпоративного управління підприємств Групи Нафтогаз.

Представники Уряду США заявили про незмінну зацікавленість у продовженні активної співпраці з Україною в енергетичній сфері. Особливу увагу під час зустрічі було приділено питанням продовження реформування енергетичного сектору України та створення умов для забезпечення стабільного транзиту газу до Європи українською ГТС.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини