Аукціонний комітет визначив стартову ціну нафти і газового конденсату

Аукціонний комітет з продажу нафти, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу на своєму засіданні затвердив стартові ціни для аукціону ...

Аукціонний комітет з продажу нафти, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу на своєму засіданні затвердив стартові ціни для аукціону, який планується провести 31 січня 2015 року.

Так, стартова ціна нафти затверджена у розмірі 5297,93 грн. за тонну без ПДВ. На газовий конденсат власного видобутку встановлена стартова ціна у розмірі ціна 5772,23 грн. за тонну без ПДВ.

Черговий аукціон має відбутися відповідно до вимог Постанови Уряду від 21.01.2015 №16 «Про внесення змін до Порядку організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу». Зокрема, стартова ціна для нафти визначається без застосування коефіцієнта 0,85, який діяв раніше.

Аукціонний комітет доручив своєму голові письмово поінформувати ПАТ «Укрнафта» та інші нафтодобувні підприємства про затверджені стартові ціни та необхідність подання заявок для участі в аукціоні до кінця дня 27 січня 2015 року.


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини