BDO Balance Audit визнано переможцем тендеру на проведення ІІІ етапу аудиту НАК “Нафтогаз України” відповідно до міжнародних стандартів

На засіданні тендерного комітету НАК “Нафтогаз України” 15 липня переможцем тендеру на проведення третього етапу аудиту НАК визнано компанію BDO Balance Audit (Україна). У тендері взяли участь чотири відомі аудиторські компанії, в тому числі Deloitte & Touche, KPMG та Ernst & Young.

Контракт з переможцем тендеру буде підписано до кінця липня. Кінцевою метою третього етапу аудиту НАК “Нафтогаз України” є перевірка та аналіз консолідованої фінансової звітності компанії за 2001 рік.

На попередніх етапах було проведено аудит балансів трьох дочірніх компаній НАК – ДК “Укртрансгаз”, ДК “Укргазвидобування” та ДК “Газ України” за 2000 рік. Третій етап передбачає аудит фінансової звітності цих підприємств та ще трьох компаній, що входять до складу НАК - АТ “Укрнафта”, АТ “Укртранснафта” та ДАТ “Чорноморнафтогаз”.

Довідка: Аудит “Нафтогазу України” проводиться у відповідності до вимог МВФ і Світового банку та є умовою виділення Україні кредитних ліній EFF та PSP.

BDO Balance Audit (Україна) входить до міжнародної мережі бухгалтерських та аудиторських компаній BDO International, штаб-квартира якої розташована у Брюсселі (Бельгія). BDO International є п”ятою за розміром бухгалтерською та аудиторською фірмою світу, понад 70% операцій якої припадає саме на аудит.

Інші новини