Безкоштовного газу не буде

Підприємства з газопостачання та газифікації, які не забезпечили у липні розрахунків з ДК «Газ України» за газ, спожитий підприємствами промисловості, не одержать відповідних обсягів природного газу у серпні. Про це наголосив під час селекторної наради у центральному офісі ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» з керівниками підприємств з газопостачання та газифікації за участю представників обласних державних адміністрацій виконуючий обов’язки генерального директора Компанії Микола Табак.

З метою реалізації доручень Кабінету Міністрів щодо стовідсоткових розрахунків за спожитий природний газ усіх споживачів, належної підготовки газових господарств до нового опалювального сезону 2006-2007 років, Компанія і надалі вживатиме усіх заходів для зміцнення дисципліни газоспоживання та розрахунків за газ.

Серед підприємств з газопостачання та газифікації, що заборгували ДК «Газ України» за спожитий промисловими підприємствами газ – «Житомиргаз», «Запоріжгаз», «Івано-Франківськгаз», «Київгаз», «Тернопільгаз», «Харківміськгаз», «Черкасигаз», «Чернігівгаз» та «Донецькоблгаз».

Загалом з Компанією не розрахувалися за газ, спожитий в липні бюджетними організаціями:«Вінницягаз»,«Чернігівгаз»,«Коростишівгаз»,«Сумигаз»,«Криворіжгаз», «Львівгаз», «Лубнигаз», «Мелітопольгаз».

20 підприємств з газопостачання та газифікації забезпечили розрахунки з Компанією на 100 і більше відсотків. Водночас низький рівень платежів у «Маріупольгаз», «Коростишівгаз», «Мелітопольгаз», «Івано-Франківськгаз», «Тисменицягаз», «Тернопільміськгаз», «Кременчукгаз», «Львівгаз», «Сумигаз», «Київоблгаз», «Тернопільгаз».

На нараді було також звернуто увагу на незадовільний рівень розрахунків значної частини підприємств комунальної теплоенергетики.

Зокрема, 117 підприємств ТКЕ не виконують зобов’язань щодо погашення боргу за спожитий у 2006 р. природний газ у відповідності до гарантійних листів, які були підписані керівниками цих підприємств та погоджені місцевими органами влади.

Серед найбільш енергоємних підприємств ТКЕ борги мають : КП «Харківські теплові мережі» (116,9 млн. грн.), ОКП «Донецьктеплокомуненерго» (43,4 млн. грн.), Запорізький концерн «Міські теплові мережі» (34,7 млн. грн.), ВАТ «Облтеплокомуненерго»(м.Чернігів)(12 млн.грн.),КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» 7,4млн.грн.),ВО«Хмельницькі теплові мережі»(6,9млн.грн.),ВАТ «Дніпродзержинська ТЕЦ» (6,8 млн. грн.), КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» (4,4 млн. грн.), КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» (3,2 млн.грн), КП «Червоноград ТКЕ» ( 3,2 млн. грн.), ДКП «Луцьктепло» (3 млн.грн.),«Вінницькі теплові мережі» (борг за 2006 р. - 2,6млн.грн.),ОКВПТГ«Лубнитеплоенерго»(2млн.грн.),КП«Броваритеплоенерго-мережа» (1,5 млн. грн.), та інші.

Загальна сума боргу підприємств ТКЕ за спожитий протягом 2006 р. природний газ перевищує 600 млн. грн.

Прес-служба
ДК «Газ України»

Інші новини