Борги «Броваритепловодоенергія» за газ ставлять під загрозу теплопостачання міста у наступному сезоні

Наразі комунальне підприємство накопичило борг перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий газ у розмірі 120,7 млн грн та, згідно з вимогами законодавства, має самостійно припинити відбір газу

Борги КП «Броваритепловодоенергія» за спожитий газ ставлять під загрозу стале теплопостачання споживачів міста Бровари у наступному опалювальному сезоні.

Наразі комунальне підприємство накопичило борг перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий газ у розмірі 120,7 млн грн та, згідно з вимогами законодавства, має самостійно припинити відбір газу.

Для поновлення газопостачання «Броваритепловодоенергія» має виконати вимоги постанови Кабінету міністрів України від 19 жовтня 2018 року №867 щодо мінімального рівня розрахунків та сплатити Нафтогазу не менше ніж 8,6 млн грн боргу.

Нафтогаз закликає міську владу Броварів вжити оперативних заходів для врегулювання заборгованості комунального теплопостачальника. Від цього напряму залежить стабільне теплопостачання житлових будинків і соціальних закладів міста Бровари наступної зими.

Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»Інші новини