Борги «Гарант Енерго М» ставлять під загрозу теплопостачання Нового Роздолу та Новояворівська наступної зими

За оперативними даними, загальна заборгованість «Гарант Енерго М» перед Нафтогазом наразі складає 313,0 млн грн. Компанія постійно грубо порушує вимоги законодавства щодо розрахунків за газ, отриманий на умовах ПСО

Несплата ПП «Гарант Енерго М» боргів за отриманий від НАК «Нафтогаз України» природний газ ставить під загрозу стабільне теплопостачання міст Новий Розділ та Новояворівськ в наступному опалювальному сезоні.

За оперативними даними, загальна заборгованість «Гарант Енерго М» перед Нафтогазом наразі складає 313,0 млн грн. Компанія постійно грубо порушує вимоги законодавства щодо розрахунків за газ, отриманий на умовах ПСО.

«Гарант Енерго М» експлуатує майнові комплекси ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ «Енергія-Новояворівськ» на основі угод з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Відтак, Нафтогаз звернувся до Уряду, АРМА, Міненерговугілля, Мінрегіону та Львівської облдержадміністрації з пропозицією вжити спільні невідкладні заходи для забезпечення розрахунків «Гарант Енерго М» для забезпечення своїх зобов’язань за укладеними з Нафтогазом договорами. Від цього напряму залежить стабільне теплопостачання житлових будинків і соціальних закладів міст Новий Розділ та Новояворівськ наступної зими.

Не зважаючи на попередні неодноразові звернення Нафтогазу, поки ситуація, на жаль, залишається незмінною. Нафтогаз сподівається, що органи влади звернуть увагу на ситуацію з боргами «Гарант Енерго М», аби опалювальний сезон у Новому Роздолі та Новояворівську стартував за графіком.


Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»Інші новини