Частка Шебелинського ГПЗ у загальному виробництві автомобільних бензинів зросла до 13%

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" використовує всі можливі ринкові методи для забезпечення стабільного функціонування ринку нафтопродуктів та запобігання виникненню дефіциту пального. Зокрема, державна Компанія поступово збільшує частку нафтопродуктів, що виробляються на її переробних підприємствах.

У 2007 році Шебелинський газопереробний завод, що входить до структури НАК "Нафтогаз України", працює з максимальним рівнем завантаженням виробничих потужностей. Станом на 31 жовтня обсяг виробництва автомобільних бензинів склав 462,5 тис. т, а дизельного палива - 234,6 тис. т. Частка заводу у загальному виробництві автомобільних бензинів в Україні зросла до 13%, а у виробництві дизельного палива – до 6,3%.

За 10 місяців 2007 року Шебелинський ГПЗ переробив 842 тис. т нафти, що на 13% більше, ніж за аналогічний період 2006 року. На кінець 2007 року загальний обсяг переробки сировини на потужностях заводу очікується на рівні 1,0 млн. т.

Шебелинський ГПЗ – єдине підприємство України з виробництва нафтопродуктів, яке стовідсотково контролюється державою. НАК “Нафтогаз України” реалізує комплексну програму з модернізації ГПЗ та розширення виробничих потужностей, що дозволить підприємству забезпечувати стабільність ринка нафтопродуктів в Україні у довготерміновій перспективі.

Прес-центр

НАК “Нафтогаз України”

Інші новини