Чернівецькій філії ДП «Укргазмережі» виповнився 1 рік

У лютому 2007 р. рішенням ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» було створено Дочірнє підприємство «Укргазмережі», а через кілька днів по тому - Чернівецьку філію підприємства.
Метою діяльності Чернівецької філії ДП «Укргазмережі» є забезпечення безаварійного постачання та транспортування природного газу для всіх категорій споживачів, ефективне використання й розвиток газорозподільних мереж на території ліцензованої діяльності, забезпечення повних розрахунків споживачів за використаний природний газ.
З першого травня 2007 р., згідно з отриманими ліцензіями, ДП «Укргазмережі» здійснює господарську діяльність з розподілу та постачання природного газу та нафтового газу за регульованим тарифом на території Чернівецької області.

Чернівецькою філією ДП «Укргазмережі» нині експлуатується майже 4 тис. км газових мереж, обслуговується газове обладнання в більш як 177 тис. помешкань, 272 ГРП (газорозподільні пункти), 505 ШГРП (шафових газорозподільних пункти), 328 СКЗ (станцій катодного захисту).
За час діяльності Чернівецької філії ДП «Укргазмережі» було виконано понад 12 тис. аварійних заявок, в т.ч. – понад 4 тис. - щодо ліквідації витоків на побутових газових приладах, понад 1,2 тис. - щодо ліквідації витоків на внутрішньобудинкових газопроводах. Працівники філії замінили понад 1,2 км аварійно-непридатних ділянок газопроводів, постійно здійснюють комплекс заходів з перевірки технічного стану газопроводів та споруд на них.

Чернівецька філія ДП «Укргазмережі», відповідно до отриманих ліцензій, здійснює постачання природного газу та забезпечує аварійну безпеку близько 93% споживачів Чернівецької області та більше 80% газорозподільних мереж та споруд на них.
Усім категоріям споживачів Чернівецької області (населенню, підприємствам комунальної теплоенергетики та промисловості, бюджетним установам) з 1 травня по 31 грудня 2007 р. поставлено понад 191,3 млн. куб. м природного газу.
У період з 1 травня по 31 грудня 2007 р. Чернівецька філія ДП «Укргазмережі» для розвитку мереж здійснила капітальних вкладень на загальну суму 5,5 млн. грн. (ВАТ «Чернівцігаз» протягом 2002-2006 рр. вклало в розвиток мереж 2,2 млн. грн.).

Чернівецька філія ДП «Укргазмережі» забезпечена необхідною аварійно-відновлювальною технікою: аварійними автомобілями та авто-газо-ремонтними майстернями, екскаваторами, компресорами, високочутливими газоаналізаторами та газосигналізаторами, пошуковими приладами, трасошукачами, зварювальними агрегатами для зварювання сталевих та поліетиленових трубопроводів тощо.
У Чернівецькій філії ДП «Укргазмережі» створено необхідний аварійний запас труб, арматури, матеріалів та допоміжних засобів для забезпечення аварійного обслуговування газопроводів та споруд на них.
На виконання положень Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» у Чернівецькій філії ДП «Укргазмережі» створено сервісний центр з ремонту та державної повірки побутових лічильників газу.
Чернівецька філія ДП «Укргазмережі» впроваджує у своїй роботі сучасні технології з обслуговування та прогресивних методів зварювання газових мереж.
З метою подальшого підвищення кваліфікації працівники філії проходять навчання у Львівському регіональному виробничо-навчальному атестаційному центрі.
Серед найближчих планів Чернівецької філії ДП «Укргазмережі»:
- подальша газифікація населених пунктів Чернівецької області із застосуванням нових технологій з прокладання та зварювання поліетиленових труб;
- модернізація лабораторій з повірки лічильників газу;
- запровадження пілотного проекту щодо дистанційного зняття показань лічильників стосовно користування газом населення одного з районів (або населених пунктів) Чернівецької обл.

Прес-служба ДК «Газ України»

Інші новини