“Чорноморнафтогаз” тримає слово

Державне акціонерне товариство “Чорноморнафтогаз” перейшло до завершальної стадії освоєння Східно-Казантипського газового родовища на шельфі Азовського моря. 17 липня була встановлена остання конструкція на льодостійкій технологічній платформі, а вже настуного дня до неї підійшла плавуча бурова установка “Таврида”.

Якщо роботі в морі не зашкодять вітри та шторми, то пуск нового газового родовища на морському шельфі відбудеться, як і планувалося, вже цього місяця. “Поправки на вітер” зовсім не випадкові – робочим графікам газовиків дуже дошкуляла несприятлива погода протягом останніх місяців: то шторм не дозволяв вийти в море суднам технологічного флоту газовидобувної компанії, то сильні вітри погрожували внести свої корективи у планові терміни завершення монтажу будівель платформи.
Але, незважаючи на примхи Азова, газовики зробили все, щоб дотримати дане кримчанами слово. З пуском Східно-Казантипського родовища компанія значно збільшить обсяги власного газу, що дозволить впритул наблизитись до повного забезпечення півострова “блакитним паливом”.

Інші новини