Чотири села на Дніпропетровщині підключено до нового джерела газу після призупинки робіт на Юріївському родовищі Укрнафти

Тепер мешканці отримують газ з родовища Укргазвидобування

Мешканці сіл Гупалівка, Дмухайлівка, Чернетчина та Мусієнкове у Дніпропетровській області отримують газ з родовища ПАТ «Укргазвидобування» після призупинення робіт ПАТ «Укрнафта» на Юріївському нафтогазоконденсатному родовищі, яке раніше було єдиним джерелом трубопровідного газу для цих населених пунктів.

Організувати підключення до альтернативного джерела газу вдалося завдяки оперативному будівництву нового розподільного газопроводу. Роботи із спорудження газопроводу велися силами ПАТ «Дніпропетровськгаз» за підтримки НАК «Нафтогаз України» та сприяння Укрнафти та Укргазвидобування.

Добова потреба у газі зазначених чотирьох сіл становить близько 11 тис. куб. м. Наразі газопостачання мешканців цих населених пунктів поновлене у повному обсязі, люди забезпечені газом та теплом.

Постачальником газу для мешканців цих населених пунктів є ПАТ «Дніпропетровськгаз Збут», доставкою газу до кінцевих споживачів займається Дніпропетровськгаз.

Нагадаємо, що газопостачання 1071 абонента у зазначених селах було припинено 10 лютого 2016 р. у зв’язку із призупиненням Державною службою геології та надр України дії деяких спеціальних дозволів на користування надрами для Укрнафти. Після звернення Нафтогазу, 12 лютого Державна служба відтермінувала термін призупинення дії ліцензії Укрнафти на два тижні, до 25 лютого 2016 р., що дозволило Укрнафті відновити роботи та забезпечити постачання газу мешканцям сіл до завершення будівництва нового газопроводу.

Крім Юріївського родовища було призупинено також дію спецдозволів Укрнафти на Голубівському родовищі в Дніпропетровській області та Лопушнянському родовищі в Чернівецькій області. Розподільні мережі, якими газ доставляється до споживачів у відповідних регіонах, мають доступ до інших джерел газу.

Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини