Декларацію голови правління Андрія Коболєва за 2015 рік опубліковано на сайті Нафтогазу

НАК «Нафтогаз України» опублікувала декларацію про доходи голови правління Андрія Коболєва за 2015 рік, передбачену Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

НАК «Нафтогаз України» опублікувала декларацію про доходи голови правління Андрія Коболєва за 2015 рік, передбачену Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції». Документ розміщено на сайті компанії (рубрика «Корпоративне управління», розділ «Правління та його винагорода»), а також за цим посиланням: Декларація за 2015 рік.

В документі задекларовано, зокрема, загальну суму сукупних доходів у розмірі 6 105 967 грн (до відрахування податків).

З цієї суми 1 104 504 грн припадає на доходи відповідно до трудового та колективного договору з Нафтогазом.

До загальної суми сукупних доходів також входить 1 463 грн відсотків, отриманих за вкладами в українських державних банках.

Основна частина сукупного доходу (5 000 000 грн) пов’язана із наданням Андрієм Коболєвим інвестиційно-банківських послуг на попередньому місці роботи у інвестиційній компанії до призначення у Нафтогаз.

Ці доходи були отримані у 2015 році, оскільки зобов’язання з оплати послуг, наданих у попередніх періодах, настали лише після остаточного закриття угоди з продажу відповідного активу у фармацевтичному секторі. Актив належав клієнту, якому були надані ці інвестиційно-банківські послуги. Ці доходи жодним чином не пов’язані із діяльністю Коболєва у Нафтогазі.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Перелік документів

Інші новини