Делегація НАК «Нафтогаз України» провела чергові переговори з керівництвом ВАТ «Газпром» у Москві щодо поточної ситуації

Делегація Національної акціонерної компанії (НАК) «Нафтогаз України» на чолі з головою правління НАК Олегом Дубиною 14-15 липня провела переговори з керівництвом ВАТ «Газпром» у Москві.

 

Під час зустрічі сторони, зокрема, розглянули питання щодо графіка постачання природного газу в Україну у поточному році. За результатами було підтверджено, що Україна у 2008 році отримає весь законтрактований обсяг газу у розмірі 55 млрд. куб. метрів. Це дозволить повністю забезпечити газовий баланс країни, затверджений Кабінетом міністрів України, та підготуватися до штатного (бездефіцитного) проведення опалювального сезону 2008-09 років, а також забезпечити безперебійний транзит російського газу до країн ЄС.

У 2007 році баланс природного газу імпортного походження, становив 50,03 млрд. куб. метрів. у 2006 - 49,6 млрд. куб. метрів. Зазначені обсяги повністю задовольняли потреби споживачів України у природному газі протягом 2006-07 років. Таким чином, до кінця року НАК «Нафтогаз України» матиме у своєму розпорядженні додатковий ресурс обсягом близько 5 млрд. куб. метрів імпортованого газу.

Прес-центр НАК “Нафтогаз України”

Інші новини