Делегація НАК “Нафтогаз України” відбула до Республіки Татарстан на переговори щодо збільшення поставок нафти на Кременчуцький НПЗ

Голова правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Юрій Бойко та в. о. голови правління АТ “Укртатнафта” Сергій Глушко сьогодні відбули до м. Казань (Республіка Татарстан) з метою проведення переговорів щодо збільшення поставок татарстанської нафти на Кременчуцький нафтопереробний завод.

У ході візиту делегація НАК “Нафтогаз України” зустрінеться з членами Уряду Республіки Татарстан, керівництвом АТ “Татнефть”, представниками інших татарстанських нафтовидобувних компаній. Очікується, що членів української делегації прийме Президент Республіки Татарстан Мінтимер Шаймієв.

Сторони обговорять перспективи співпраці між Україною та Республікою Татарстан щодо розвитку та модернізації Кременчуцького нафтопереробного заводу. Особливу увагу в ході переговорів буде приділено питанню збільшення поставок на НПЗ сировини, що видобувається татарстанськими нафтовидобувними компаніями. Збільшення поставок татарстанської нафти сприятиме насиченню українського ринку та зниженню цін на нафтопродукти.

Інші новини