Делегація НАК “Нафтогаз України” вирушила на переговори до Лівії

Делегація НАК “Нафтогаз України” під керівництвом члена правління Компанії Владислава Тарашевського учора вилетіла з Києва до Тріполі з метою проведення переговорів з лівійською стороною щодо створення представництва НАК “Нафтогаз України” та початку роботи Компанії у нафтогазовому секторі цієї північно-африканської країни.


Візит відбувається в рамках спеціалізованої виставки “Україна запрошує до співробітництва”, що пройде в Тріполі 8-12 жовтня та має на меті розвиток економічної співпраці між Україною та Лівією. Об’єднаний стенд НАК “Нафтогаз України” та дочірніх підприємств Компанії стане головним елементом експозиції.


В ході візиту делегація НАК “Нафтогаз України” проведе переговори з лівійськими урядовцями щодо напрямків практичної співпраці у нафтогазовій галузі. У якості найперспективнішого Компанія розглядає варіант отримання в концесію одного чи декількох блоків для проведення повного комплексу робіт з розвідки, буріння та видобутку нафти та газу, або діяльність у рамках контракту на розподіл продукції з лівійською National Oil Corporation (NOC).


Першочерговим кроком для початку роботи у Лівії є відкриття представництва НАК “Нафтогаз України”, що дозволить розпочати вивчення запропонованих лівійською стороною блоків або інвестиційних проектів безпосередньо в країні. Реєстрацію та відкриття представництва у Тріполі планується завершити до кінця року.


На першому етапі входження до лівійського ринку “Нафтогаз України” має намір надавати сервісні послуги з ремонту нафтогазових свердловин та інтенсифікації видобутку з відкритих родових, що належать місцевим компаніям. Отримуючи в якості оплати цих послуг нафту, Компанія вивчить експортний ринок лівійської нафти та визначить найбільш ефективні шляхи її продажу. Підприємства НАК “Нафтогаз України” також готові надавати послуги з будівництва, ремонту, модернізації та сервісного обслуговування нафтопроводів, газокомпресорних та насосних станцій в Лівії та інших африканських країнах.


Остаточні умови роботи Компанії в Лівії будуть узгоджені під час візиту до країни голови правління “Нафтогазу України” Юрія Бойко, який заплановано на першу декаду листопада. “Ми розглядаємо Лівію у якості країни, де НАК “Нафтогаз України” зможе за короткий час добитися значного збільшення видобутку нафти”, – зазначив Юрій Бойко.

Інші новини