ДК «Газ України» надала доручення на відключення 67 підприємств-боржників ТКЕ

З метою забезпечення належної дисципліни газоспоживання та розрахунків за спожитий природний газ ДК “Газ України” надала доручення підприємствам з газопостачання та газифікації на відключення від газопостачання 67 підприємств комунальної теплоенергетики, які заборгували перед Компанією понад 426 млн. грн. з початку 2006 р.

Серед відключених від газопостачання підприємств комунальної теплоенергетики – ПТМ «Ковельтепло», МКП «Дніпропетровські теплові мережі», КВП «Краматорськтепломережа» (Донецька обл.), КП «Теплозабезпечення» (Житомирська обл.), ДП ТОВ «ВЕТ» «Теплоцентраль» (Кіровоградська обл.), КПТМ «Тетіївтепломережа» (Київська обл.), ЛМКП «Львівтеплоенерго», КП «Наше місто» (м. Трускавець), ЛКП «Залізничтеплоенерго» (Львівська обл.), Миколаївська ТЕЦ, КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго» (Луганська обл.), «Лубнитеплосервіс», ДП «Лохвицятеплоенерго» (Полтавська обл.), ТОВ «Теплосервіс» (м. Херсон) та інші.

ДК «Газ України» також висловлює занепокоєння з приводу порушення чинного порядку і дисципліни газоспоживання Севастопольською ТЕЦ.

У 2006 році Севастопольською ТЕЦ було спожито 11 млн. куб. м. природного газу, а оплачено лише 25% його вартості. Борг Севастопольської ТЕЦ перед ДК «Газ України» за спожитий у 2006 р. природний газ перевищив 2 млн. грн.

Оскільки Севастопольська ТЕЦ не погасила борги за 2006 р. і не надала Компанії необхідних документів, угода з нею на міжопалювальний період не укладалася.

Однак у другій декаді червня теплоенергетики Севастополя, не маючи відповідного договору та визначених ресурсів і обсягів (лімітів) природного газу, незаконно щодобово безоплатно споживають понад 157 тис. куб. м.

ДК «Газ України» звертає увагу керівництва м. Севастополя на порушення чинного порядку споживання природного газу теплоенергетиками Севастопольської ТЕЦ. Компанія також звертає увагу керівництва Севастопольського підприємства з газопостачання і газифікації на бездоговірне використання газу підприємством-боржником.

Виходячи з вищенаведеного, ДК «Газ України» вже надала доручення на примусове припинення газопостачання Севастопольської ТЕЦ.


Прес-служба

ДК «Газ України»

Інші новини