ДК «Газ України» надала доручення обмежити газопостачання АЕК «Київенерго»

На виконання доручення НАК «Нафтогаз України», ДК «Газ України» доручила ВАТ «Київгаз» та Управлінню магістральних газопроводів «Київтрансгаз» обмежити сьогодні газопостачання АЕК «Київенерго» до 2 млн. куб. м. природного газу на добу (добове споживання природного газу АЕК «Київенерго» становить близько 4,5 млн. куб. м).

Таке рішення ДК «Газ України» прийняла у зв’язку з незадовільним рівнем розрахунків АЕК «Київенерго» за газ, спожитий з початку 2008 р. Столичні енергетики не виконують договірні зобов’язання щодо стовідсоткових розрахунків за спожитий газ. Заборгованість АЕК «Київенерго» перед Компанією за спожитий у 2008 р. природний газ становить близько 70,4 млн. грн.

ДК «Газ України» проінформувала про обмеження газопостачання через заборгованість керівництво «Київенерго» та Київську міську державну адміністрацію.

Значна заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ) ускладнює підготовку до нового опалювального сезону 2008-2009 рр. Зокрема, унеможливлює закупівлю НАК «Нафтогаз України» природного газу й закачування його до підземних сховищ.

ДК «Газ України» нагадує, що до проведення підприємствами ТКЕ стовідсоткових розрахунків за газ Компанія не укладатиме з ними відповідних угод на постачання газу у новому опалювальному сезоні 2008-2009 рр.

Довідка: Заборгованість перед ДК «Газ України» підприємств ТКЕ за спожитий з 01.10.2007 р. природний газ перевищує 1,8 млрд. грн. (розрахунки – 73%).
 

Прес-служба ДК «Газ України»

Інші новини