ДК „Газ України” нагородила кращих керівників підприємств з газопостачання та газифікації

За підсумками роботи у 2003 році, а також з нагоди третьої річниці від дня створення Дочірньої компанії „Газ України” (26 грудня 2000 р.) відзначила кращі підприємства з газопостачання та газифікації держави.

Відповідно до наказу Компанії „Про встановлення відзнак ДК „Газ України” за значний особистий внесок у розвиток газового господарства України, вагомі досягнення у праці, високий професіоналізм і за попередніми підсумками роботи у 2003 році, а також з нагоди третьої річниці від дня створення ДК „Газ України” НАК „НАК Нафтогаз України” кращими керівниками підприємств з газопостачання та газифікації було визнано голову правління „Одесагаз” (Учитель Ігор Леонідович, диплом І ступеня), „Хмельницькгаз” (Корнєєв Михайло Миколайович, диплом ІІ ступеня) і „Луганськгаз” (Овчаренко Володимир Кузьмич, диплом ІІІ ступеня).

У регіонах України громадськість також відзначила кращих керівників газової галузі. Зокрема, було визнано професійну діяльність ВАТ „Тернопільгаз”. Голова правління цього підприємства Олег Караванський був названий „Людиною року” у рамках однойменного тернопільського конкурсу, що організований громадськими організаціями області.

Довідка: У 2003 році підприємство із газопостачання та газифікації „Тернопільгаз” практично по всіх показниках покращило свою діяльність у сфері постачання природного газу населенню та бюджетним організаціям. Також область належить до лідерів відповідно до рівня розрахунків за спожитий природний газ у 2003 році підприємствами теплокомуненерго. Станом на 1.01.2004 ТКЕ області оплатили 78% спожитого палива.

Інші новини