ДК “Газ України” попереджає про появу недостовірних даних про роботу Компанії

ДК „Газ України”, що входить до НАК „Нафтогаз України”, засуджує некоректну позицію окремих засобів масової інформації, які з посиланням на невідомі джерела Мінпаливенерго безвідповідально оприлюднюють неправдиві дані про роботу Компанії протягом 11 місяців 2002-2003 рр.

Інформацію, яка стосується діяльності усієї газової галузі України, джерела у Мінпаливенерго, на які посилаються ЗМІ, видають за діяльність ДК „Газ України”. Компанія вважає, що спекуляції з даними призводять до небажаних наслідків і створюють напружену ситуацію серед населення України.

ДК „Газ України” є відкритою і прозорою організацію, яка завжди оперативно надає інформацію про свою роботу. У зв’язку з тим, що останнім часом почастішали випадки оприлюднення хибних даних, ДК „Газ України” звертається до представників ЗМІ з проханням не піддаватися на провокації і отримувати дані про роботу Компанії виключно з офіційних джерел ДК „Газ України”. У довідці, що додається, Компанія подає точну інформацію про стан споживання та розрахунки за отриманий газ протягом 11 місяців 2002-2003 рр.

Інші новини