ДК „Газ України” поставлятиме газ лише тим промисловим споживачам, які укладуть угоди на 2004 рік

До 23 грудня 2003 року Дочірня компанія „Газ України” планує завершити роботу з організації підписання договорів на постачання природного газу промисловим споживачам. Контрагенти, які не укладуть угоди з Компанією до 23 грудня і не внесуть передоплату за паливо до 25 грудня ц.р., з 1 січня 2004 року не отримуватимуть природний газ із ресурсів НАК „Нафтогаз України”.

У зв’язку з цим ДК „Газ України” попереджує промислових споживачів про відповідальність за невчасне укладення договорів про постачання газу. Якщо договори не будуть укладені до 23 грудня, то ДК „Газ України” не зможе передбачити і виділити у січні 2004 року необхідний споживачам обсяг палива. Станом на 15 грудня до ДК „Газ України” уже звернулися з пропозиціями понад 60 контрагентів промислової сфери.

З початку грудня ДК „Газ України” неодноразово повідомляв промислових споживачів про початок договірної кампанії. „ДК „Газ України” створила всі необхідні умови для пришвидшення договірної компанії з промисловими споживачами, – повідомив заступник голови Ради директорів ДК „Газ України” І.Варга. – Проте, продовжують дивувати окремі представники промислової групи, які є пасивними і, схоже, не переживають, що у 2004 р. їх підприємства можуть опинитися без газу”.

Довідка: Протягом 2003 року з ДК „Газ України” працювали згідно укладених договорів понад 250 промислових споживачів. У січні-листопаді цього року промислові споживачі використали 15,14 млрд. куб. м. газу на суму 3,98 млрд. грн. За 11 місяців 2003 р. вони оплатили 94% спожитого палива. Згідно наказу НАК „Нафтогаз України” від 1 грудня 2003 р. ціна на природний газ для суб’єктів господарської діяльності (промислові споживачі), які є платниками ПДВ, з 1 січня 2004 р. складатиме 328,4 грн.

Інші новини