ДК «Газ України» укладатиме прямі договори з підприємствами ТКЕ Сумської області

Дочірня компанія «Газ України» ухвалила рішення про укладання прямих договорів на постачання природного газу з 51 підприємством комунальної теплоенергетики Сумської області. Рішення обумовлене вкрай низьким рівнем розрахунків ВАТ «Сумигаз» з ДК “Газ України” по договорах на постачання природного газу підприємствам комунальної теплоенергетики області.

У поточному році рівень розрахунків мешканців Сумщини за спожитий газ становить 91,7%. Разом з тим, рівень розрахунків ВАТ «Сумигаз» з ДК «Газ України» складає лише 75%. Загальний борг цього підприємства за спожитий у 2003-2004 роках природний газ перевищив 19,256 млн. грн.

Укладання прямих договорів ДК «Газ України» з підприємствами комунальної теплоенергетики Вінницької області дозволило збільшити рівень розрахунків за спожитий газ з 46% у 2003 році до 80% протягом поточного року.

Довідка: Середній рівень розрахунків підприємств ТКЕ з ДК “Газ України” за спожитий у 2004 році газ становить 78%. Підприємства ТКЕ Волинської, Тернопільської, Одеської, Полтавської областей оплатили більше 90% спожитого палива. Станом на 31 грудня, 410 підприємств ТКЕ з 829 вже уклали договори ДК «Газ України» на постачання природного газу у січні 2005 року.

Інші новини