ДК «Газ України» забезпечує своєчасне і повне постачання природного газу для потреб Севастополя

ДК «Газ України» заявляє про своєчасне і стабільне постачання природного газу підприємствам теплокоммуненерго м. Севастополь. Природний газ для потреб мешканців міста надходить у повному обсязі згідно виділених лімітів.

Водночас, у зв’язку з низьким рівнем оплати спожитого природного газу по Україні за попередній період, за дорученням ДК «Газ України» підприємства з питань газифікації та газопостачання проводять обмеження окремих підприємств-боржників. Не виключенням є і місто Севастополь.

Станом на 14 лютого 2008 р. рівень розрахунків підприємств теплокоммуненерго Севастополя за січень-лютий становить 32% (19 млн. грн.). Незважаючи на низький рівень оплати за спожитий природний газ ДК «Газ України» надав ліміти для споживачів Севастополя. Середній рівень розрахунків з початку року по Україні склав 53%, сукупний борг підприємств ТКЕ становить 1,6 млрд. грн.

ДК «Газ України» звертається до керівників місцевих органів влади тісніше співпрацювати з підпорядкованими їм теплокоммуненерго для покращення рівня розрахунків за природний газ та відійти від політизації функціонування внутрішнього ринку газу.

Прес-служба ДК «Газ України»

Інші новини