ДК „Газ України” закінчив підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2003-2004 рр.

Дочірня компанія “Газ України” НАК “Нафтогаз України” здійснила поетапну спеціальну перевірку готовності підприємств з газопостачання та газифікації до роботи в осінньо-зимовий період.

Станом на 1 листопада 2003 року обстежено понад 38,5 тис. км. підземних газопроводів, виконано капітальний ремонт та заміну лінійної частини 363 км трубопроводів, що складає 114% від плану. Протягом поточного року проведено капітальний ремонт 2033 газорозподільних пунктів (105%). Всього на підготовку газових господарств до зими ДК “Газ України” спрямовано понад 19 млн. грн.

За рахунок власних коштів підприємств з газопостачання та газифікації введено в дію 37,9 км переважно кільцевих газових мереж. Це дає можливість стабілізувати тиск газу в розподільчих мережах в осінньо-зимовий період і уникнути критичних ситуацій із газопостачанням.

Фахівцями ДК „Газ України” спільно з НАК „Нафтогаз України” та спеціалістами підприємств з газопостачання та газифікації постійно проводяться вибіркові перевірки стану газових господарств. Компанією здійснюється систематичне обстеження газових мереж, газорозподільних пунктів, газових колодязів і засобів електрохімічного захисту газопроводів. Зусиллями ДК „Газ України” в усіх регіонах проведено навчально-тренувальні заняття з набуття професійних навиків з локалізації та ліквідації можливих аварійних ситуацій.

“Компанія повністю підготувалася до опалювального сезону та гарантовано задовольнить платоспроможний попит українських споживачів протягом усієї зими”, – відзначив Голова Ради директорів ДК “Газ України” Володимир Якубенко.
 

Інші новини