ДК “Газ України” завершує підготовку до опалювального сезону

Дочірня компанія “Газ України” НАК “Нафтогаз України” завершує підготовку інфраструктури газопостачання до опалювального сезону 2003/2004 років.

Станом на 1 серпня 2003 року обстежено 23,7 тис. км газових мереж, або 61.3% річного плану, в той час як за аналогічний період минулого року планове завдання було виконане на 56%. За результатами обстеження замінено 53,9 км аварійно-небезпечних газопроводів, або 98,6% плану на рік (в 2002 році цей показник склав 58%).

Проведено капітальний ремонт 145,344 км газових мереж, річний план виконано на 55% (минулого року - 42%). Крім того, відремонтовано будівлі та обладнання газорозподільчих пунктів, засоби електрохімічного захисту газопроводів від корозії, газові колодязі.

На заходи з капітального ремонту об”єктів системи газопостачання було спрямовано 13,5 млн. грн, або 53% річного плану у порівнянні з 47.4% у минулому році.

Капіталовкладення у розширення власних мереж у січні-липні поточного року склали 67,4 млн. грн., (64,9% від річного плану). Кошти було спрямовано на будівництво об”єктів газового господарства (21,4 млн. грн.), придбання обладнання (45,97 млн. грн.), проекно-пошукові роботи (0,03 млн. грн.). За рахунок власних коштів побудовано та введено в експлуатацію 37,9 км переважно кільцевих газових мереж.

Щомісячно в областях здійснюються перевірки стану готовності до зими структурних підрозділів, проводяться учбово-тренувальні заняття з виконання газонебезпечних робіт, придбання професійних навиків локалізації і ліквідації можливих аварійних ситуацій.

В поточному році підготовку підприємств Компанії до ефективної та сталої роботи в зимових умовах буде завершено раніше, ніж в 2002 році. Газові господарства повністю готові забезпечити платоспроможний попит споживачів та в повному обсязі постачати природний газ населенню та комунально-побутовим споживачам за будь-яких погодніх умов.

Довідка: Станом на 1 серпня 2003 року в підземних сховищах накопичено понад 17 млрд. куб. м газу. Закачування газу та підготовка підземних сховищ до роботи в зимовий період проводиться згадно графіку.

Інші новини