ДК “Укргазвидобування” відкрила Комарівське газове родовище у Львівській області

Дочірня компанія “Укргазвидобування”, що входить до складу НАК “Нафтогаз України”, відкрила Комарівське газове родовище, що знаходиться у Більче-Волицькій зоні Передкарпатського прогину у Львівській області. Бурові роботи виконані управлінням “Укрбургаз”, яке входить до структури Компанії.

7 листопада при випробовуванні свердловини № 5 Комарівського родовища виявлено продуктивний поклад газу на глибині 725-735 м. Дебіт газу з свердловини склав 23,6 тис. м3 на добу. Дослідно-промислову розробку родовища буде здійснювати газо-промислове управління “Львівгазвидобування” ДК “Укргазвидобування”. Перспективні ресурси Комарівського родовища оцінюються в 1,2 млрд. м3 природного газу.

За 10 місяців поточного року Компанії вдалося збільшити обсяги пошуково-розвідувального буріння до 148,6 тис. м, що на 20% перевищує рівень 2002 року. Збільшення пошукових робіт відбулося завдяки реалізації власного виробничого циклу пошуку нових родовищ вуглеводнів.

Протягом 2003 року ДК “Укргазвидобування” виконувала пошуково-розвідувальне буріння на 26 площах та 28 родовищах Передкарпатського прогину та Дніпровсько-Донецької западини. У січні-жовтні поточного року Компанія розпочала буріння 46 свердловин, ввела в розробку 11 нових площ, закінчила будівництво 36 та ввела в експлуатацію 23 свердловини.

“Активізація пошуково-розвідувального буріння, яка досягнута протягом поточного року неодмінно призведе до суттєвого зростання обсягів вітчизняного газовидобутку”, – зазначив Генеральний директор ДК “Укргазвидобування” Євген Бакулін.

Інші новини