ДК "Укргазвидобування" ввела в експлуатацію Комарівське та Стриганецьке газові родовища у Львівській області

ДК "Укргазвидобування" розпочала дослідно-промислову розробку Комарівського та Стриганецького родовищ у Львівській області. Компанія ввела в експлуатацію дві свердловини на Комарівському і одну на Стриганецькому родовищі. Середній добовий дебіт 3-х свердловин складає майже 90 тис. куб. м. Очікується, що річний видобуток газу з родовищ досягне 30 млн. куб. м.

Роботи з облаштування родовища ведуться газопромисловим управлінням "Львівгазвидобування". Введення в експлуатацію Комарівського та Стриганецького родовищ стало один з важливих кроків, спрямованих на розвиток газовидобувної галузі у західному регіоні України. Вперше за останні декілька років ГПУ "Львівгазвидобування" вдалося зупинити падіння видобутку природного газу в даному регіоні.

Комарівське родовище відкрите ДК "Укргазвидобування" у 2003 році, розташоване у Стрийському районі Львівської області. Поклади газу виявлені на глибині 600-650 м. Запаси газу по родовищу складають 60 млн. куб. м.

Стриганецьке газове родовище відкрите у 2004 році, розташоване на території Стрийського району Львівської області. Газоносні пласти виявлені на глибині 850-900 м, запаси газу складають 400 млн. куб. м.

В рамках програми облаштування Комарівського газового родовища введено в експлуатацію установку комплексної підготовки газу (УКПГ). Підготовлений газ запроектованим трубопроводом буде подаватися для транспортування у високонапірний газопровід Дашава-Пукеничі з подальшим транспортуванням до м. Львів, а також у низьконапірний газопровід Ходовичі-Жидачів для поставки споживачам Стрийського і Жидачівського районів. Таким чином, введення родовища в експлуатацію покращить забезпечення газом населених пунктів даного регіону.

Інвестиції ДК "Укргазвидобування" в облаштування родовищ та будівництво УКПГ складають 17 млн. грн. Завершено будівництво 3 км під’їзних доріг та здійснено ремонт 2 км існуючих. Прокладено 12 км шлейфів та трубопроводів. Реалізація проекту дозволить створити додаткові робочі місця для мешканців регіону, що позитивно вплине на вирішення проблеми безробіття.

Довідка: Комарівське та Стриганецьке родовища розташовані неподалік від діючих Дашавського, Любешівського та Угерського родовищ, розробку який проводить ДК "Укргазвидобування".

Крім згаданих родовищ Компанія відкрила ще низку газових родовищ у західному регіоні.

Зокрема, у 2005 р. відкрито Бережницьке родовище з запасами 200 млн. куб. м; у 2006 р. - Лугівське родовище з запасами 120 млн. куб. м. В поточному році в на території Стрийського району пошуковими роботами ГПУ "Львівгазвидобування" було відкрите Східно-Любешівське газове родовище з запасами газу 30 млн. куб. м. Сьогодні ДК "Укргазвидобування" проводить роботи з облаштування даних родовищ.

Прес-служба

ДК "Укргазвидобування"

Інші новини