ДК «Укргазвидобування» ввела в експлуатацію нову АЗС


ДК «Укргазвидобування» продовжує нарощувати свою присутність на роздрібному ринку нафтопродуктів. Сьогодні закінчено будівництво АЗС у м. Балаклея (Харківська обл.). Новопобудована АЗС здатна заправляти пальним 150 автомобілів на добу. Станція стала восьмою у новоствореній мережі АЗС «Укргазвидобування» у Харкові та Харківській області.
Програмою розвитку мережі АЗС ДК «Укргазвидобування» передбачається будівництво шести та реконструкція, модернізація та розширення інфраструктури семи автомобільно-заправних комплексів, до складу яких будуть входити АЗС, АГЗП, СТО та автомийки. Кожен комплекс спроможний здійснювати заправку до 150 автомобілів на добу та надавати послуги «автомийка» 16 автомобілям на добу. «Програма розвитку мережі власних АЗС ДК «Укргазвидобування» на 2009 рік проходить погодження в НАК «Нафтогаз України». В будівництво та реконструкцію АЗС в 2009 р. Компанія планує інвестувати близько 100 млн. грн.
Пріоритетними регіонами для подальшого розвитку мережі АЗС «Укргазвидобування» у 2009 році є Харківська та Полтавська області, що зумовлено місцезнаходженням найбільшого переробного підприємства Компанії – Шебелинського ГПЗ.
«В планах компанії не тільки придбання, а, перш за все, будівництво власних АЗС. Оскільки ДК «Укргазвидобування» є державною компанією, її присутність на ринку світлих нафтопродуктів є стратегічно важливою. У тому числі – з метою регулювання обсягу пропозиції пального та його вартості» - зазначив директор ДК «Укргазвидобування» Ілля Рибчич.
«В «Енергетичній стратегії України до 2030 року» передбачено, що скраплений газ і автомобільний пропан-бутан повинні займати 10-15% в обсязі споживання нафтопродуктів в Україні. Для того, щоб самостійно реалізовувати свої бензини, пропан-бутан і скраплений газ Компанії потрібно до 120 АЗС, які за умови нормального інвестиційного клімату можуть бути побудовані за 5-7 років» - додав директор ДК «Укргазвидобування».

Довідка: Всі новопобудовані АЗС «Укргазвидобування» обладнані сучасними двосторонніми паливно-роздатними колонками Sheidt&Bachman MZ-6008, розрахованими на чотири види продуктів. Кожна колонка, в свою чергу, обладнана 8 пістолетами. Також, на всіх АЗС розміщено по одній двосторонній швидкісній паливно-роздатній колонці Sheidt&Bachman MZ-800 HZ і призначених для обслуговування автопоїздів.
На АЗС «Укргазвидобування» вперше в Україні застосовано принцип розміщення колонок автомобільного пропан-бутану безпосередньо в загальному ряді паливно-роздатних колон. Аналізатор якості нафтопродуктів SHATOX Октанометр дозволяє безпосередньо на АЗС проводити контроль якості автомобільних палив: визначати октанове число бензинів, вміст антидетонаційних присадок, температуру застигання дизельних палив, вміст механічних домішок та води в бензинах та дизельному паливі. Особлива увага приділяється підтриманню високих стандартів екологічної та виробничої безпеки. Всі колонки обладнані системою рекуперації парів. Це дозволяє уникнути випаровування нафтопродуктів, що забезпечує високий рівень безпеки на АЗС ДК «Укргазвидобування».

Прес-служба ДК “Укргазвидобування”

Інші новини