ДК “Укргазвидобування” завершила будівництво газопроводу “Юліївка-Степова”.

Газопромосливе управління “Харківгазвидобування”, що є виробничим підрозділом ДК “Укргазвидобування” НАК “Нафтогаз Ураїни” завершило будівництво другої та третьої черги газопроводу, який з’єднав Юліївське нафтогазоконденсатне родовище з магістральним газопроводом “Шебелинка – Полтава – Київ” (ШПК).

Паралельно діючому газопроводу довжиною 25 км прокладені 3 гілки діаметром 530 мм. Будівництво газопроводу велося буровим управлінням “Укрбургаз”, що входить до структури ДК “Укргазвидобування”. Техніко-економічне обґрунтування та робоча документація проекту будівництва розроблена науково-дослідним інститутом “УкрНДІгаз”.

Закінчення будівництва газопроводу дозволить Компанії постачати природний газ з Юліївського газоконденсатного родовища споживачам Полтавської та Київської областей, що автоматично збільшить щорічний видобуток газу з Шебелинского газоконденсатного родовища на 380-400 млн. м3.

Найближчим часом з газопроводом “Юліївка” – “Степова” - магістраль “Шебелинка – Полтава – Київ” будуть з’єднані Мар’янське та Краснокутське газоконденсатні родовища, що забезпечить додаткову щодобову подачу по ньому в 2005 році 4 млн.м3 газу. Закінчення наприкінці поточного року реконструкції Червонодонецької дотискно-компресорної станції також надасть можливість направляти в магістраль ШПК додаткові обсяги газу з Шебелинського родовища.

Фінансування будівництва здійснювалось виключно за кошти Компанії. Загальна вартість проекту склала 38 млн. грн., період окупності становитиме не більше 4 років.

Довідка: ДК “Укргазвидобування” розпочала будівництво газопроводу “Юліївка-Степова” у січні 2003 року. Перша черга газопроводу була введена в експлуатацію 23 липня 2003 року.

Інші новини