ДК "Укргазвидобування" заявляє про свою непричетність до руйнування будинку по вул. В.Васильківська

Дочірня компанія “Укргазвидобування” НАК “Нафтогаз України” заявляє про свою непричетність до обвалу 22 липня поточного року фасаду житлового будинку по вул. В. Васильківська, 37. Про це повідомив на сьогоднішній прес-конференції заступник генерального директора ДК “Укргазвидобування” Богдан Малярчук.

За цей час Компанією не проводилися в приміщенні ремонтні роботи чи перепланування. Звинувачення київської мерії у причетності “Укргазвидобування” до руйнування будівлі та її наміри вимагати від Компанії компенсації збитків мешканцям виглядають прагненням уникнути звинувачень у власній некомпетентності та безвідповідальності, а також зберегти свої кошти, які доведеться витратити на ремонт будинку.

Обвал фасаду будинку внаслідок втрати стійкості несучими конструкціями завдав ДК “Укргазвидобування” значних збитків, проте Компанія досі не отримала відповіді на питання, хто і яким чином їх компенсуватиме.

Компанія сподівається, що слідство, яке проводить прокуратура Печерського району міста Києва, дозволить виявити винних у службовій недбалості в ході реконструкції будинку, яка призвела до цього інциденту. “Укргазвидобування” також очікує обнародування результатів експертизи і відповідних досліджень, що мали передувати реконструкції.

Як зазначив заступник генерального директора ДК “Укргазвидобування” з питань капітального будівництва Василь Сусак: “Ми сподіваємося, що висновки Спецкомісії, яка має встановити фактичний технічний стан будівлі та вирішити питання компенсації мешканцям потерпілого будинку, будуть об’єктивними, та дозволять уникнути подібних випадків у майбутньому”.

Інші новини