ДК “Укргазвидобування” збільшила видобуток газу на 33 млн. куб. м, нафти з конденсатом – на 9.9 тис. т

Дочірня компанія “Укргазвидобування”, що є основним видобувником природного газу та газового конденсату у складі НАК “Нафтогаз України”, продовжує реалізовувати комплексну програму збільшення видобування вуглеводнів в Україні.

Так, станом на 1 квітня 2004 року Компанія видобула 3,6 млрд.м3 природного газу, що на 33 млн.м3 перевищує аналогічний показник минулого року. Зокрема, газопромислове управління “Шебелинкагазвидобування” видобуло 1,5 млрд.м3 природного газу, ГПУ “Полтавагазвидобування” – 1,2 млрд.м3 природного газу, ГПУ “Харківгазвидобування” - 439 млн.м3 природного газу, ГПУ “Львівгазвидобування” - 306 млн.м3 природного газу.

Водночас зростає видобуток газового конденсату і нафти. У січні-березні 2004 року ДК “Укргазвидобування” видобула 175,2 тис. тонн газового конденсату та 23,7 тис. тонн нафти. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року ці показники збільшилися відповідно на 7,7 та 2,2 тис. тонн.

Завдяки проведеній Компанією роботі обсяги пошуково-розвідувального та експлуатаційного буріння за підсумками 1-го кварталу 2004 року у порівнянні з попереднім роком збільшилися на 855 метрів. Так, проходка в експлуатаційному бурінні склала 21,4 тис. метрів, в розвідувальному – 42,9 тис. метрів. Компанією підключено 9 газових та 1 нафтова свердловина при 6 запланованих. Щодобовий додатковий видобуток газу складає 160 тис. м3 , та 10 тонн газового конденсату та нафти.

Пріоритетом виробничої політики Компанії і надалі залишатиметься пошук та відкриття нових покладів вуглеводнів з метою прирощення запасів газу та розширення видобувної бази України.

Інші новини