ДК „Укргазвидобування” збільшило обсяги переробки вуглеводнів

Шебелинське відділення переробки газу та газового конденсату, що входить до складу управління з переробки газу та газового конденсату ДК „Укргазвидобування”, за 9 місяців поточного року переробило майже 590 тис. тонн вуглеводневої сировини, що на 1% більше показника минулого року.

Виробництво скрапленого газу Компанією досягло 136,2 тис. тонн, що на 7,7% більше ніж за 9 місяців 2003 року. Зокрема, Яблунівське відділення переробки газу збільшило виробництво скрапленого газу на 55%.

Активно освоюється новий для Компанії напрямок діяльності – виробництво пропіленту – сировини для лакофарбової, косметичної та інших галузей промисловості. За означений період на Яблунівському ВПГ виробництво цієї сировини склало 0,53 тис. тонн.

На Шебелинському ГПЗ також значно збільшилося виробництво бітуму (з 0,9 до 2,9 тис. тонн). У порівнянні із 9 місяцями минулого року також збільшився випуск паливного мазуту (27,3 тис. тонн).

Довідка: До кінця 2004 року Шебелинський ГПЗ збільшить обсяги переробки вуглеводнів до 1 млн. тонн на рік. Триває реконструкція однієї з двох газофракційних установок на заводі. Найближчим часом на Шебелинському ГПЗ розпочнеться будівництво установки ізомеризації, що значно покращить якість вироблених на підприємстві нафтопродуктів.

Інші новини