ДК "Укргазвидобування" знизила ціни на нафтопродукти виробництва Шебелинського ГПЗ

Дочірня компанія “Укргазвидобування”, що входить до складу НАК “Нафтогаз України”, знизила ціни на моторні палива виробництва Шебелинського та Селещинського газопереробних заводів на 12 гривень за тонну. Метою зниження цін є подолання кризових явищ на ринку нафтопродуктів України.


З 8-го вересня низькооктанові бензини А-76 та А-80 коштуватимуть відповідно 1932 та 1938 грн. за тонну, А-92 – 1980 грн/т, А-95 – 2088 грн/т. Ціну на дизельне паливо встановлено на рівні 1740 грн./т. Ці показники є найнижчими серед виробників нафтопродуктів України.


З метою оперативного подолання кризових явищ, “Нафтогаз України” спільно з консалтинговою компанією ЮПЕКО запровадив систему щоденного моніторингу гуртових цін на пальне та роздрібних цін у регіонах. Ця система дозволить Компанії оперативно відстежувати ситуацію у всіх сегментах ринку, та реагувати на неї ціновими або товарними інтервенціями.


“Нафтогаз України” створювався для забезпечення енергетичної безпеки українських споживачів, – наголосив голова правління “Нафтогазу України” Юрій Бойко. – Володіючи достатніми виробничими та збутовими можливостями, ми ринковими методами повернемо ціни на економічно обґрунтований рівень”.

Інші новини