ДК “Укртрансгаз” локалізувала аварію на газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород

6 грудня о 19:12 поблизу компресорної станції Іллінці (Іллінецький район Вінницької області) сталася розгерметизація ділянки магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород.

Диспетчерські служби УМГ “Черкаситрансгаз”, яке експлуатує цю ділянку магістрального газопроводу, оперативно припинили подачу газу по пошкодженій ділянці газопроводу. Аварійні бригади ДК «Укртрансгаз» локалізували та загасили загорання та приступили до ліквідації аварії. Жертв і руйнувань немає. На місце аварії прибули відповідальні особи УМГ “Черкаситрансгаз” та ДК “Укртрансгаз”, які керують проведенням ремонтно-відновлювальних робіт. Задіяна необхідна ремонтна техніка. Створена та розпочала роботу комісія з розслідування причин аварії.

Інцидент не вплинув на обсяги транспортування природного газу до країн Європи. На час проведення ремонтно-відновлювальних робіт для забезпечення необхідних обсягів транзиту збільшено відбір газу з підземних сховищ.

Тимчасово припинено подачу газу на 3 газорозподільчі станції, які обслуговують 22 населених пункти Вінницької області. Планується відновити газопостачання до цих населених пунктів протягом наступних 48 годин.


Прес-служба ДК “Укртрансгаз”

Інші новини