ДП “Газ-тепло” візьме в управління МВУ ЖКГ м. Армянська

Дочірнє підприємство „Газ-тепло” візьме в оренду міське виробниче управління житлово-комунального господарства (МВУ ЖКГ) м. Армянська (АР Крим), до складу якого входять дві ТЕЦ та розподільча мережа теплопостачання. Домовленість про це було досягнуто у ході проведених переговорів з мером міста та депутатами міської ради.

Ініціатором передачі МВУ ЖКГ м. Армянська в оренду ДП “Газ-тепло” виступила кримська сторона. Це питання обговорювалось на спільній нараді, після чого 15 квітня 2004 року рішення про передачу Армянського міського виробничого управління житлово-комунального господарства до ДП “Газ-тепло” було передано Першому віце-прем’єр-міністру Криму та міністру енергетики Криму. Виконання рішення щодо передачі підприємства у оренду найближчим часом має бути схвалено сесією міської ради.

МВУ ЖКГ м. Армянська завершило опалювальний сезон 2003-2004 рр. з кращими показниками (рівень оплати склав 70 %), ніж у сезоні 2002-3003 рр. (43% - один із найгірших показників по Україні), і в даний час рівень оплати продовжує зростати.

Орендна плата, що вноситиметься ДП “Газ-тепло” за управління підприємством, буде використовуватися в рахунок погашення заборгованості МВУ ЖКГ м. Армянська за газ, отриманий, але не оплачений у минулі роки.

Досвід управління фінансовими потоками теплокомуненерго, здобутий ДП “Газ-тепло” протягом опалювального сезону 2003-2004 рр., сприяв виведенню з кризи проблемних ТКЕ. Перехід до практики багаторічного управління дозволить фахівцям ДП “Газ-тепло” налагодити вчасне теплопостачання населенню Армянська, а також вкладати кошти у модернізацію обладнання підприємств теплової генерації.

Довідка: Дочірнє підприємство „Газ-тепло” створено 6 серпня 2003 року (постанова Кабінету Міністрів України №487) для проведення експерименту з передачі в управління газопостачальній організації теплових генерацій регіонів, в яких протягом останніх років спостерігався найнижчий рівень розрахунків за спожитий газ. Протягом опалювального сезону 2003/04 рр. управління здійснювалося на 52 підприємствах ТКЕ Донецької, Житомирської, Закарпатської, Київської, Луганської, Львівської, Харківської, Херсонської областей та АР Крим.

Інші новини