Двоє юристів Нафтогазу увійшли до рейтингу кращих у Центральній та Східній Європі

Директор з юридичних питань Ярослав Теклюк та заступник начальника юридичного департаменту Єлизавета Баданова увійшли до рейтингу 2019 року «GC Powerlist: Центральна та Східна Європа», опублікованого ...

Директор з юридичних питань Ярослав Теклюк та заступник начальника юридичного департаменту Єлизавета Баданова увійшли до рейтингу 2019 року «GC Powerlist: Центральна та Східна Європа», опублікованого міжнародним виданням The Legal 500. Цього року рейтинг вирішив відзначити корпоративних юристів, чиї блискучі рішення складних питань стали зразком інновацій у юридичній галузі.

Команда юристів Нафтогазу завершує реалізацію унікального для України проекту відокремлення оператора газотранспортної системи та запропонувала чимало законодавчих ініціатив щодо реформування українського ринку газу, зокрема, щодо включення до українського законодавства європейських правил, що дозволить Україні виконати свої міжнародні зобов’язання, а компанії – ефективно інтегруватися в європейський енергетичний ринок.

Довідково: The Legal 500 – одне з найстаріших та найбільш авторитетних юридичних видань у світі. Засноване у Великобританії в 1987 році, The Legal 500 надає широкий аналіз юридичного ринку більш ніж в 100 країнах світу. Результати досліджень ґрунтуються на анкетуванні юридичних фірм, інтерв'ю з клієнтами та представниками компаній-лідерів з надання юридичних послуг.

 

Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

Інші новини