Директор з юридичних питань Нафтогазу увійшов до рейтингу кращих юристів Центральної та Східної Європи

Ярослав Теклюк був включений до рейтингу завдяки успішній арбітражній справі проти ПАТ «Газпром». Також експерти відзначили його вклад у підписання кредитної угоди з Міжнародним банком реконструкції та розвитку ...

Директор з юридичних питань групи Нафтогаз Ярослав Теклюк увійшов до рейтингу кращих юрисконсультів (керівників корпоративних юридичних служб), опублікованого міжнародним виданням The Legal 500.

Ярослав Теклюк був включений до рейтингу завдяки успішній арбітражній справі проти ПАТ «Газпром». Також експерти відзначили його вклад у підписання кредитної угоди з Міжнародним банком реконструкції та розвитку на 478 млн євро для закупівлі газу в європейських країнах.

Довідково: The Legal 500 – одне з найстаріших та найбільш авторитетних юридичних видань у світі. Засноване у Великобританії в 1987 році, The Legal 500 представляє широкий аналіз юридичного ринку більш ніж в 100 країнах світу. Результати досліджень ґрунтуються на анкетуванні юридичних фірм, інтерв'ю з клієнтами та представниками компаній-лідерів з надання юридичних послуг.

GC Powerlist - це останнє дослідження The Legal 500 (у співпраці з виданнями Legal Business, GC Magazine і In-house Lawyer), яке звертає свою увагу на внутрішню юридичну функцію і виділяє кращих корпоративних юристів. Оцінки і рейтинги будуються на незалежному аналізі, анкетуванні юридичних фірм, опитуванні їх клієнтів і партнерів. Одним із головних завдань дослідження є об'єктивне інформування про стан світового ринку юридичних послуг, визначення провідних гравців і ключових експертів.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії
«Нафтогаз України»Інші новини