Директором з комунікацій Групи Нафтогаз призначено Максима Білявського

Білявський став Директором з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України», а також виконуватиме функцію Речника НАК

Максим Білявський став Директором з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України». Він відповідатиме за реалізацію зовнішньої і внутрішньої комунікаційної політики Групи Нафтогаз, а також виконуватиме функцію Речника НАК.

Пан Білявський має понад десять років досвіду роботи на різних посадах у нафтогазовій галузі. Зокрема, він розпочав свою кар’єру в сфері експлуатації та диспетчеризації магістральних газопроводів. Пізніше очолював напрямок зв’язків з громадськістю в АТ «Укртрансгаз», обіймав позиції директора з персоналу ПАТ «Магістральні газопроводи України» та радника Міністра енергетики і вугільної промисловості.

До моменту призначення працював провідним експертом Українського інституту економічних та політичних досліджень ім. О. Разумкова.

«Бачу своїм завданням зробити роботу НАК відкритою та прозорою через надання повної, компетентної та неупередженої інформації. Впевнений, такий підхід сприятиме як професійному галузевому діалогу, так і кращому розумінню роботи НАК українським суспільством та міжнародними партнерами», — зазначив Максим Білявський.

Максим Білявський має науковий ступінь кандидата технічних наук, був запрошеним спікером Університету Миколи Коперніка в Торуні (Польща), Школи національної безпеки ім. Ейзенхауера при Національному університеті оборони (США).


Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»


Інші новини