ЄБРР розглядає можливість надання Нафтогазу поновлюваного кредиту у 300 млн дол. США на закупівлю газу

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) опублікував сьогодні офіційне повідомлення щодо розгляду можливості надання НАК «Нафтогаз України» поновлюваного кредиту

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) опублікував сьогодні офіційне повідомлення щодо розгляду можливості надання НАК «Нафтогаз України» поновлюваного кредиту обсягом до 300 млн дол. США для покриття фінансового розриву, який виникає в період між закачуванням та початком реалізації газу з підземних газових сховищ в опалювальний період.

Очікується, що, у випадку успішного погодження проекту, Нафтогаз отримає кошти не раніше вересня 2015 р.

Як зазначається у повідомленні ЄБРР, даний проект спрямований на підтримку політики уряду України щодо встановлення комерційних механізмів на ринку газу. Кредит може бути наданий за умов продовження урядом України політики лібералізації ринку, приведення тарифів до ринкових, та встановлення чітких та прозорих правил корпоративного управління НАК «Нафтогаз України» та дочірніх компаній. Його реалізація дозволить уникнути бюджетних субсидій на закупівлю газу в період його закачування до ПСГ. Одним з завдань кредиту є покращення умов закупівлі газу Нафтогазом з іноземними контрагентами та уніфікація комерційних умов контрактів.


Управління по зв’язкам з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини