Єврооблігації НАК “Нафтогаз України” подорожчали після призначення нового уряду

м. Київ 10 серпня 2006 р.

З початку серпня котирування єврооблігацій НАК “Нафтогаз України” на світовому фондовому ринку стрімко пішли вгору і сьогодні складають близько 100 одиниць за одну облігацію. Зростання курсу єврооблігацій Компанії за динамікою значно випередило ріст державних єврооблігацій України.

Нижньою межею котирувань єврооблігацій НАК “Нафтогаз України” стали 92 одиниці за одну облігацію. Це відбулося 22 червня 2006 року після оприлюднення заяв про наміри переглянути українсько-російські газові домовленості. Різке підвищення курсу єврооблігацій Компанії у серпні нинішнього року фінансисти пов'язують з формуванням у державі нового уряду та призначенням нового міністра палива і енергетики.

Довідка: Єврооблігації НАК “Нафтогаз України” були випущені та розміщені у вересні 2004 р. на загальну суму 500 млн. доларів США. Строк обігу єврооблігацій – 5 років, погашення призначено на 30 вересня 2009 року. Визначена доходність єврооблігацій складає 8,125% річних. Лід-менеджером випуску єврооблігацій НАК “Нафтогаз України” є ABN AMRO Bank N.V. (London Branch).

Інші новини