Фахівці галузі підготували план збільшення видобутку газу в Україні

За результами круглого столу, проведеного Українською нафтогазовою академією спільно з Київським Міжнародним Енергетичним клубом Q-club, НАК «Нафтогаз України» ...

За результами круглого столу, проведеного Українською нафтогазовою академією спільно з Київським Міжнародним Енергетичним клубом Q-club, НАК «Нафтогаз України» та представниками приватних газовидобувних компаній провідні фахівці нафтогазової галузі презентували Уряду план заходів, спрямованих на оздоровлення енергетичної галузі України та збільшення видобутку газу.

Підготвлений провідними науковцями документ передбачає запровадження комплексу податкових та регуляторних інструментів, спрямованих на залучення інвестицій у видобувну галузь та спрощення адміністративних процедур.

Серед пропозицій, надісланих до Адмінстрації Президента, Кабінету Міністрів та Міненерговугілля, – встановлення економічно обґрунтуваної собівартісті природного газу, який реалізується нафтогазовидобувними підприємствами, для потреб населення та комунально-побутових споживачів, а також комплекс заходів, що стимулюватимуть видобуток газу з глибоких та виснажених родовищ.

Крім того, науковці пропонують зацікавити регіональну владу у розвитку видобутку нафти та газу шляхом спрямування частини податків за надрокористування до місцевих бюджетів.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини