Гаряча вода в оселях мешканців Рівного та Чернігова відсутня через борги теплопостачальних підприємств та низький рівень розрахунків споживачів

НАК «Нафтогаз України» стурбована численними повідомленнями про відключення гарячого водопостачання в оселях мешканців м. Рівне та Чернігів. Серед причин ситуації, що склалася, - низька дисципліна розрахунків споживачів з ТОВ «Рівнетеплоенерго» та ...

НАК «Нафтогаз України» стурбована численними повідомленнями про відключення гарячого водопостачання в оселях мешканців м. Рівне та Чернігів. Серед причин ситуації, що склалася, - низька дисципліна розрахунків споживачів з ТОВ «Рівнетеплоенерго» та ПАТ «Облтеплокомуненерго» (Чернігів) за поставлені тепло та гарячу воду і, відповідно, невиконання тепловиробниками вимог постанови КМУ №867 в частині мінімально необхідного рівня розрахунків.

Так, Рівнетеплоенерго досі навіть не підписало з Нафтогазом додаткової угоди на закупівлю газу у травні. Заборгованість підприємства за попередні місяці становить 285,4 млн грн; для поновлення газопостачання, згідно Положення про ПСО, Рівнетеплоенерго має сплатити 60,6 млн грн та підписати з Нафтогазом угоду.

Чернігівське Облтеплокомуненерго має укладений з Нафтогазом договір на постачання газу у травні, але не виконує необхідні умови щодо розрахунків, встановлені КМУ. Поточна заборгованість підприємства становить 428,2 млн грн; для поновлення постачання газу тепловиробник має сплатити 146,6 млн грн.

Нафтогаз закликає тепловиробників припинити маніпуляції громадською думкою, і сумлінно виконувати свої контрактні зобов’язання. Як неодноразово повідомлялось раніше, Кабінет Міністрів України та Нафтогаз погодили механізм зменшення з 1 травня вартості газу для населення та теплової генерації до 8 247 грн за тис. куб. м.

Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

Інші новини